Zaopatrzenie biur i urzędów

Oferujemy Państwu markowe artykuły biurowe, papiernicze i produkty pomocnicze, jak również pełne wyposażenie biur oraz urzędów, a to wszystko w najniższych cenach w regionie. Towar do klienta dostarczamy własnym transportem w obrębie terenu naszej działalności. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, współpracując przy tym z najlepszymi firmami przewozowymi w kraju.

 

 

Poligrafia

Zajmujemy się usługami w zakresie projektowania i wyrobu wizytówek, zaproszeń, identyfikatorów i dyplomów. Posiadamy nowoczesny park maszynowy co sprawia że jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać powierzoną nam pracę. Prowadzimy również usługi ksero oraz archiwizację danych na nośnikach optycznych.

 

 

Telefony i akcesoria GSM

Firma nasza prowadzi sprzedaż fabrycznie nowych telefonów komórkowych wiodących producentów, jak też akcesoriów do nich (oryginalnych i tańszych odpowiedników). Mamy w tej dziedzinie niemałe doświadczenie i dlatego jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagającego klienta. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce i Europie co jest gwarancją najniższych cen.

 

 

Pozostałe usługi
Oprócz podstawowych dziedzin naszej działalności, posiadamy również w swojej ofercie wiele innych ciekawych pozycji. Jeśli szukacie Państwo niszowego produktu lub wykonawcy usługi, której nikt się nie podjął zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Najwyższa jakość
Jesteśmy konsekwentni w swoim działaniu, nie oferujemy towaru uszkodzonego lub w wybrakowanego. Najwyższa jakość produktów, które sprzedajemy przysporzyła nam wiele pochlebnych opinii wśród naszych klientów.

 

Copyright © 2012 - PERFEKTUS. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja - Mark-Graf