Perfektus

Jesteśmy firmą handlowo usługową działającą od 2010 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem biur i urzędów, sprzedażą telefonów komórkowych i akcesoriów GSM oraz usługami poligraficznymi.

 

 

Zasięg

Terenem działalności naszej firmy jest Nowy Dwór Mazowiecki i jego najbliższe okolice. Nie znaczy to wcale że ograniczamy się tylko do tego rejonu. W dobie silnie rozwinientej komunikacji odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami i instytucjami, jak również klientami indywidualnymi.

 

 

Nasze atuty

Oferujemy kilka rodzajów usług, co czyni nas uniwersalnymi i elastycznymi partnerami biznesowymi. To co nas wyróżnia to profesjonalizm i umiejętność sprostania wymaganiom naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług i polecicie nas swoim znajomym.

 

Nasza praca

Prowadzimy internetowy charakter sprzedaży, więc nie posiadamy stałego biura (oprócz głównej siedziby firmy), natomiast możecie Państwo umówić się z nami na wizytę naszego przedstawiciela u Was (na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego i najbliższych okolic). Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00, a w weekendy proponujemy kontakt poprzez e-mail.

 

Perfekcja
Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z należytą starannością. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby nasza reputacja na rynku ucierpiała przez jedno niewielkie niedociągnięcie. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient był zawsze zadowolony z naszych usług.

Uczciwość
W dzisiejszych czasach dla klienta najważniejsze jest bezpieczeństwo związane z zakupem towaru za pośrednictwem Internetu. Uważamy, że biznes powinien się opierać na uczciwości i rzetelności kontrahentów.

Terminowość
Ze względu na ogromną konkurencję na rynku, nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek opóźnienia związane z dostarczeniem zamówionych u nas usług lub towarów. Jesteśmy w stanie bardzo szybko zrealizować każde zlecenie.

 

Copyright © 2012 - PERFEKTUS. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja - Mark-Graf