Ebsco sp. z o.o.
Dostawca czasopism elektronicznych, pakietów czasopism elektronicznych, czasopism drukowanych oraz narzędzi do zarządzania bazami (www.ebsco.pl)


P.H.U. Paweł
Zagospodarowanie zieleni


ADMEL Adam Melnarowicz
Chemia gospodarcza (www.admel.eu)


ATM Elektronika Wojciech Strucki
Specjalizowane produkty renomowanych firm zachodnich do przedsiębiorstw przemysłu lotniczego, zbrojeniowego i stoczniowego, a także dla kolejnictwa i przemysłu elektronicznego.
(www.atmelektronika.com)

 

Bank Spółdzielczy w Nasielsku
(www.bsnasielsk.pl)


EGIDA
Agencja ochrony (www.ochronaegida.pl)


EMES-EKO
doradztwo rolnicze, dotacje, wnioski (www.emes-eko.pl)


Arkadia Nieruchomości
(www.arkadianieruchomosci.com.pl)


Franke Ubezpieczenia
ubezpieczenia - Pomiechówek


VIP NAWROT
ubezpieczenia - Nowy Dwór Mazowiecki


 

Intrade Sp. z o.o.
Firma działa na rynkach krajowym i międzynarodowym w handlu towarami przemysłu ciężkiego z branży metalurgicznej, hutniczej, stoczniowej, kolejowej i inżynierii a w ostatnim czasie rozwijane są kierunki bioenergii, produktów ropopochodnych oraz metali kolorowych.


Levi Strauss Poland Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo odzieżowe znane z produkcji spodni dżinsowych oraz innych produktów odzieżowych, wśród których – oprócz produktów z dżinsu, takich jak kurtki, torby – znajduje się też cała gama innej odzieży włącznie z butami, kurtkami puchowymi, koszulkami. (www.levi.com)


Współpraca
Jesteśmy firmą otwartą na nowe rynki. Szczycimy się dużym gronem kontrahentów, z którymi współpraca układa się nam bardzo dobrze. Zainteresowani jesteśmy poszerzaniem naszej oferty a co za tym idzie nawiązywaniem nowych kontaktów.

 

Copyright © 2012 - PERFEKTUS. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja - Mark-Graf